Benefiet Tentoonstelling Brabant - overzicht

1 Ingrid Simons, Change of seasons (lente), € 500,00 – www.ingridsimons.com

 

2 Ingrid Simons Change of seasons (herfst), € 500,00 – www.ingridsimons.com

 

3 Kees de Kort, Deserted, € 500,00 – www.kees-de-kort.nl

 

4 Kees de Kort, Deserted  2, € 500,00 – www.kees-de-kort.nl

 

5 Hanneke Klinkum, Jumpy (fox on hill)…., € 250,00 – www.hannekeklinkum.com

 

6 Fenna Koot, About building, € 400,00 – www.fennakoot.com

7 Marijke Spekman, rage against the machine., € 390,00 

 

8 Maria van Heeswijk, Pony bij container in de sneeuw (Bokt),  € 500,00 – www.mariavanheeswijk.nl 

 

9 Maria van Heeswijk, Paard in de sneeuw bij stallen (st. Oedenrode), € 500,00 – www.mariavanheeswijk.nl 

 

10a Martien van Mens, still 4 (foto met punaise), € 150,00 

 

10b Martien van Mens, still 3 (jampotje), € 375,00 

 

11Rianne Schaaf, Drager van lucht, € 280,00 – www.ei-eiproducties.nl

 

12 Marijke Spekman, Tip of an iceberg, € 500,00 

 

13 Reggie Voigtländer, Red River 2, € 500,00 – http://www.reggievoigtlander.nl

 

14 Reggie Voigtländer, Red River 1, € 500,00 –http://www.reggievoigtlander.nl

 

15 Gaston Klein, 15, € 275,00 

 

16 Gaston Klein, 16, € 275,00 

 

17 Bea de Leeuw, beeld, € 450,00 – www.beadeleeuw.nl

 

18, Bea de Leeuw, sokkel, € 450,00 – www.beadeleeuw.nl

 

19 Rianne Schaaf, Golden Hero, € 250,00 – www.ei-eiproducties.nl

 

20 Hanneke Klinkum, Fluffy little fox, € 270,00 – www.hannekeklinkum.com

21 Guus Koenraads, IN THE SPACES IN BETWEEN’ 2021, € 450,00 

 

22 Guus Koenraads, SHAPES AND POSITIONS’ 2021, € 450,00 

 

23 Rogier Walrecht, Strangers in the night (bij het van Abbe Museum) ingelijst meyt paspartout, € 350,00 

 

24 Ans Verdijk, DODO TRAN3, € 90,00 

 

25 Ans Verdijk, DODO TRAN3, € 90,00 

 

26 John Kormeling, ellips TE KOOP, € 500,00 

 

27 John Kormeling, ellips TE KOOP, € 500,00 

 

28 Corry Graat, Limited Space #5, €245,00 – www.corrygraat.com 

 

29 Corry Graat, Limites Space #6, € 245,00 – www.corrygraat.com 

 

30 Jacomijn den Engelsen, Black Dahlia, € 325,00 – www.jacomijndenengelsen.nl

 

31 Jacomijn den Engelsen, M.M.9 (reading), € 295,00 – www.jacomijndenengelsen.nl

 

32 Renée van Oploo, I didn’t choose any of this (2018), € 500,00 – https://www.instagram.com/roccoverdult/?hl=nl

 

33 Renée van Oploo, Border of Europe (2021), € 500,00 – https://www.instagram.com/roccoverdult/?hl=nl

 

34 Martin Voorbij, Parijs in Peel, € 300,00 – www.martinvoorbij.nl

 

35 Martin Voorbij, Haiti Cherie, € 350,00 – www.martinvoorbij.nl

 

36 Tania Șimonca, € 200,00 – https://www.instagram.com/simoncataniageorgiana/

 

37 Tania Șimonca, Sfinx, € 300,00 – https://www.instagram.com/simoncataniageorgiana/

 

38 Jeroen Schampers, Stockholm I, € 500,00 – www.jeroenschampers.com

 

39 Jeroen Schampers, Stockholm II, € 500,00 – www.jeroenschampers.com

 

40 ACG Vianen, Rebecca, € 381,50 – https://www.acgvianen.nl

 

41 ACG Vianen, reneta, € 381,50 – https://www.acgvianen.nl

 

42 Henny Schakenraad, Vervreemding 2021, € 500,00 – http://www.hennyschakenraad.nl/

 

43 Henny Schakenraad, Stapeling 2021, € 500,00 – http://www.hennyschakenraad.nl/

 

44 Frans Franssen, strand, € 500,00 – https://www.fransfranssen.nl

 

45 Frans Franssen, space-oddity, € 500,00 – https://www.fransfranssen.nl

 

46 Mattieu Berden, Beethoven/stones variaties 3/10, € 500,00 – www.mathieuberden.nl 

 

47 Mattieu Berden, Beethoven /stones variaties2/10, € 500,00 – www.mathieuberden.nl 

 

48 Guus Smeulders, Patamap: “Zonder Titel”, 2021, Toboyo- diepdruk, 50 x 70 cm., gebrande sienna

#48,49,50,52,53 samen voor 545€ zdr lijsten

 

49 Rogier walrecht, Patamap:“Surf’s up!”, 2021, Linosnede, 50 x 70 cm., zwart

#48,49,50,52,53 samen voor 545€ zdr lijsten

 

50 Mels Dees, Patamap: “Beach Combing” 2021, Fotomontage, 50 x 70 cm.

#48,49,50,52,53 samen voor 545€ zdr lijsten

 

51 Birgit Schoenakker, Fragile, € 420,00 – www.alabirgitta.nl

 

52 Mariëlle van den Bergh, Patamap:“Terschelling”, 2021, Suikerwater ets, aquatint, 50 x 70 cm., zwart

#48,49,50,52,53 samen voor 545€ zdr lijsten

 

53 Paul Legeland, Patamap:“Het Hele Idee”, 2021, ets, aquatint, droge naald, warm zwart

#48,49,50,52,53 samen voor 545€ zdr lijsten

 

54 Geoff Salmon, Preserving in Time 2018, € 400,00 

 

55 Ingrid Menge, De kracht van ZwArt 1(bomen), € 500,00 – www.ingridmenge.nl

 

56 Ingrid Menge, De kracht van ZwArt 2, € 500,00 – www.ingridmenge.nl

 

57 Paul Corvers, Reset #3, 2019, € 500,00 – www.paulcorvers.com

 

58 Paul Corvers, Zonder titel 764, 2016, € 450,00 – www.paulcorvers.com

 

59 Sofie Boon, 350 zonder lijst,  500 met lijst (wit), € 500,00 – https://www.instagram.com/_sofieboon_/

 

60 Sofie Boon, 350 zonder lijst,  500 met lijst (grijs), € 500,00 – https://www.instagram.com/_sofieboon_/

 

61 Ad van Aart, Silver Bached Jackal, € 495,00 – www.advanaart.nl

 

62 Ad van Aart, Bat Eared Fox, € 495,00 – www.advanaart.nl

 

63 Wanda Janoto, Globetrotter, € 200,00 – www.wandajanota.nl

 

64 Helmie Brugman, Close, € 500,00 – www.helmiebrugman.nl

 

65 Helmie Brugman, Dreamer , € 500,00 – www.helmiebrugman.nl

 

66 I Dekker, Ontsporen, Klein 35€, Middel 45€, Groot 55€

info over project:  https://www.omroepbrabant.nl/nieuws/3474920/landartbrabant-van start-wandelen-tussen-kunst-in-de-natuur 

 

67 I Dekker, Ontsporen, Klein 35€, Middel 45€, Groot 55€

 

68 I Dekker, Ontsporen, Klein 35€, Middel 45€, Groot 55€

 

69 Diny Timmers, "Gitaar", € 400,00 – www.dinytimmers.nl

 

70 Diny Timmers, "Kasteel", € 400,00 – www.dinytimmers.nl

 

71 Linda Arts, Zonder titel # 0194 , € 400,00 – I   www.lindaarts.nl

 

72 Linda Arts, Zonder titel # 0135 , € 360,00 – I   www.lindaarts.nl

 

73 Frank van den Heuvel, wandelen in het bos op zondagmiddag de zon de bomen, dan voel je een diepe verbondenheid met het bos en de wereld, €     500,00 

 

74 Frank van den Heuvel, Studie over een boomstam en de ruimte ernaast dat kunnen dan wolken zijn, € 500,00 

 

75 Michel van Weegberg, Ranunculus in Chinese Vase, € 485,00 – www.michelvanweegberg.nl

 

76 Gery Bouw, ''Hope'' 2021, € 495,00 – www.gerybouw.nl

 

77 Gery Bouw, 'Hope'' 2021, € 495,00 – www.gerybouw.nl

 

78 Lilia Scheerder, zonder titel (Vergeet Me Niet), 2019., € 200,00 – www.liliascheerder.nl

 

79 Lilia Scheerder, Weiland, 2021, € 92,65 – www.liliascheerder.nl

 

80 Wanda Janoto, Davids en Goliat, € 450,00 – www.wandajanota.nl

 

81 Michel van Weegberg, Jamine on Wooden Table, € 485,00 – www.michelvanweegberg.nl

 

82 Rocco Verdult, Roccotjes (9 vierkanten), € 500,00 – www.roccoverdult.nl

 

83 Rocco Verdult, Roccotjes  (1 vierkant), € 500,00 – www.roccoverdult.nl

 

84 Maria Kapteijns, Beiden, €325,00 – www.mariakapteijns.nl

 

85 Maria Kapteijns, En zij keerden terug, € 325,00 – www.mariakapteijns.nl

 

86 Berry Sanders, no title, € 500,00 – www.berrysanders.nl

 

87 Berry Sanders, Embarquement, € 350,00 – www.berrysanders.nl

 

88 Set Huijsmans, Care, € 365,00, lisetteh.com

 

89 Vince Donders, verticaal, € 350,00 – https://www.instagram.com/vincedonders/

 

90 Vince Donders, horizontaal, € 350,00 – https://www.instagram.com/vincedonders/

 

91 Monique Rutten, Spaans feest, € 450,00 – www.morutten.com

 

92 Monique Rutten, Everything is possible, € 485,00 – www.morutten.com

 

93 Jeroen Vrijsen, Rainbow, € 500,00 – www.jeroenvrijsen.nl

 

94 Jeroen Vrijsen, Blueerie Night, € 500,00 – www.jeroenvrijsen.nl

 

95 lodie van Dulken, Opium user, € 350,00 – www.lodievandulken.net 

 

96 lodie van Dulken, Grandmother, € 250,00 – www.lodievandulken.net 

 

97 Frits Peeters, Afbeelding uit de serie: Creative plans for plowing acres (horozontaal), € 500,00 – www.fritspeeters.nl

 

98 Frits Peeters, Afbeelding uit de serie: Creative plans for plowing acres  (verticaal), € 500,00 – www.fritspeeters.nl

 

99 Mark Dijkstra, Who is afraid of red, yellow and wolf., € 250,00 

 

100 Mark Dijkstra, The next generation, € 250,00 

 

101Guus Smeulders, 26?, € 500,00 

 

102 Niels Ballemans, King Vulture, € 175,00 – www.nielsballemans.com

 

103 Niels Ballemans, Black Hawk Eagle, € 175,00 – www.nielsballemans.com

 

104 Roos Vogels, Circumference of years, an archive -  volume 2, € 500,00 – www.roosvogels.com

 

105 Roos Vogels, Circumference of years, an archive -  volume 5 (met oog),€ 500,00 – www.roosvogels.com

 

106 Stef Fridael, Exchangeable 01, € 95,00 – www.steffridael.com

 

107 Stef Fridael, Exchangeable 02, € 95,00 – www.steffridael.com

 

108 Karlijn de Groot, Second Base 2015, € 50,00 – https://cargocollective.com/karlijndegroot/Sexual-metaphors

 

109 Karlijn de Groot, First base 2015, € 50,00 – https://cargocollective.com/karlijndegroot/Sexual-metaphors

 

110 Stella Verdult, Zwarte berg, € 270,00 – www.stellaverdult.com

 

111 Stella Verdult, Korrelig rood, € 270,00 – www.stellaverdult.com

 

112 Yu Zhang, MOUNTROTHKO night#03(, € 475,00 – https://yuzhang.nl/mountrothko/

 

113 Yu Zhang, MOUNTROTHKO noon#01, € 365,00 – https://yuzhang.nl/mountrothko/

 

114 Tine van de Weyer, Pentekening Mangeenttafel 1997, € 410,00 – www.tinevandeweyer@ziggo.nl">www.tinevandeweyer@ziggo.nl

 

115 Tine van de Weyer, Blinddruk Vallende Mannen 2004, € 345,00 – www.tinevandeweyer@ziggo.nl">www.tinevandeweyer@ziggo.nl

 

116 A.B. Roorda, Old tree serie, faces of nature (HORIZONTAAL), € 500,00 – www.abroorda.nl

 

117 A.B. Roorda, Old tree serie, faces of nature (VERTICAAL), € 425,00 – www.abroorda.nl

 

118 Henri van Nuenen, GLADIOLEN DECADENT NO 2 (DONKER), € 375,00 – www.henrivannuenen.nl

 

119 Henri van Nuenen, GLADIOLEN DECADENT NO 1 (LICHT), € 375,00 – www.henrivannuenen.nl

 

120 Noud Sleumer, Anonymous Smartphones 1, € 500,00 

121Noud Sleumer, Anonymous Smartphones 2, € 500,00 

122 Mels Dees, Ornement parasitaire, € 500,00 

 

123 Set Huijsmans, Grow, € 215,00, lisetteh.com

 

124 Hanneke Wetzer, Tipsy II, € 475,00 – http://www.hannekewetzer.com

 

125 Hanneke Wetzer, Tipsy I, € 475,00 – http://www.hannekewetzer.com

 

126 Rob Moonen, quepos, € 375,00 – www.robmoonen.nl

 

127 Rob Moonen, serenqunda, € 375,00 – www.robmoonen.nl

 

128 Hans van Asch, Stillevens met vogels (laars), € 450,00 – www.hansvanasch.nl/stillevens-met-gevogelte

 

129 Hans van Asch, Stillevens met vogels (tomaat), € 450,00 – www.hansvanasch.nl/stillevens-met-gevogelte

 

130 Claudia den Boer, € 475,00 – www.claudiadenboer.nl

 

131 Claudia den Boer, € 475,00 – www.claudiadenboer.nl

 

132 Yanick, Jona en de vis, € 350,00 

 

133 Stijn Rompa, Baklijst, € 450,00 – www.stijnrompa.nl

 

134 Stijn Rompa, Matras, € 450,00 – www.stijnrompa.nl

 

135 René Korten, Daughter Of Time 65, € 475,00 – www.renekorten.nl

 

136 René Korten, Daughter Of Time 64, € 475,00 – www.renekorten.nl

 

137 Ingrid van de Brand, zdr titel, € 165,00, € 135 zonder lijst

 

138 Ingrid van de Brand, zdr titel, € 165,00, € 135 zonder lijst

 

139 Jenetta de Konink, werk uit de serie Oil and Embroidery:Take off 2019, € 175,00 – www.jenettadekonink.nl

 

140 Jenetta de Konink, werk uit de serie Oil and Embroidery: Hide 2019, € 475,00 – www.jenettadekonink.nl

 

141 Fred Geven, This old land, € 450,00  – www.fredgeven.nl

 

142 Fred Geven, A greener world, €     500,00  – www.fredgeven.nl

 

143 Rob Smulders, Residue Piece # 7, 202, € 300,00 – www.robsmulders.com

 

144 Rob Smulders, Residue Piece # 8, 202, € 375,00 – www.robsmulders.com

 

145 Rudi van Dijk, Codering 070, € 180,00 – rudivandijkatelier.nl

 

146 Rudi van Dijk, Codering 0708, € 180,00 – rudivandijkatelier.nl

 

147 Gam Bodenhausen, Owl series #2, € 500,00 – www.gambodenhausen.nl

 

148 Gam Bodenhausen, Owl  series #1, € 500,00, www.gambodenhausen.nl

 

149 Saskia de Marée, The Gap Chapter (Sea), € 250,00 – www.saskiademaree.nl

 

150 Saskia de Marée, The Gap Chapter (Land), € 250,00 – www.saskiademaree.nl

 

151 Toos Nijssen, Zelfportret 2019, € 405,00 

 

152 Toos Nijssen, Let it Burn that Fire inside, € 405,00 

 

153 Paul Legeland, Vega Vinken- 2, €350,00 – www.legel.nl

 

154 Francine Steegs, I say a little prayer for you, € 170,00 – www.francinesteegs.nl

 

155 Arjan van Arendonk, Explosion VI, € 500,00 – www.arjanvanarendonk.nl

 

156 Arjan van Arendonk, Fiori IV, € 500,00 – www.arjanvanarendonk.nl

 

157 Francine Steegs, Ochtendrituelen, € 500,00 – www.francinesteegs.nl

 

158 André Geertse, Fields of Honour (129), €     400,00, www.andregeertse.eu

 

159 André Geertse, Fields of Honour(101), € 400,00 – www.andregeertse.eu

 

160 Anouk Bax, Withdrawal, €375,00 – www.anoukbax.nl

 

161 Lisette van Zummeren, STIlL (doek), € 375,00 

 

162 Lisette van Zummeren, STIL (achter glas), € 375,00 

 

163 José op ten Berg, Landmannalaugar, 35 x 25 cm, ei-tempera op linnen, 2020, € 420,00 

 

164 Anouk Bax, False color 10, € 375,00 – www.anoukbax.nl

 

165 Marieke Peters, Feeling one, € 500,00– https://mariekepeters.nl

 

166 Ies Schute, Yellow sky, € 295,00 – www.iesschute.nl 

 

167 José op ten Berg, Landmannalaugar, 27 x 24 cm, ei-tempera op linnen, 2020, € 350,00 

 

168 Helma Veugen, Peelwerk, € 300,00 – www.helmaveugen.nl 

169 Ies Schute, Avondwandeling in het Sterenbos, € 350,00 – www.iesschute.nl 

 

170 Helma Veugen, blad in weer en wind, € 70,00 – www.helmaveugen.nl 

171 Aagje Linssen, Rode nachtwolk, €     336,00 – https://sites.google.com/site/aagjelinssenwerk/home/about

172 Aagje Linssen, R. No.21,  € 336,00 – https://sites.google.com/site/aagjelinssenwerk/home/about

173 Erik Vermeulen, 'Untitled'  (besmet traktortje),  € 175,00 – www.erikvermeulen.eu

174 Erik Vermeulen, Untitled' (Broken toy Guitarplayer),  € 300,00 – www.erikvermeulen.eu

175 Ralf Jacobs, proun  #169,  € 120,00 – www.ralfjacobs.net

176 Ralf Jacobs, EVOLUON LARGE,  € 120,00 – www.ralfjacobs.net

177 Janneke de Bruijn, vogel,  € 375,00 – https://www.jannekedebruijn.nl 

178 Janneke de Bruijn, libelle, € 375,00 – https://www.jannekedebruijn.nl 

179 Johan Vossen, <fry fork paintings>  gemaakt met houten vorken op voorbereid papier op karton, € 75,00 

 

180 Johan Vossen, <forests> gemaakt met houten vorken op glas gelijmd hangend aan ijzerdraad., € 200,00 

 

181Chongjin Chen, Inflaited Coins (silver), € 127,00 

 

182 Chongjin Chen, Inflaited Coins (copper), € 127,00 

 

183 Anna Lange, waste#2.1, 395€ p.st.,  alle schillen bij elkaar 900€ – https://www.instagram.com/studioannalange/

184 Julia Boix-Vives, Necklace 7 ladders, € 450,00 – https://yulecreation.com/

185 Julia Boix-Vives, Blush brooch #2, € 270,00 – https://yulecreation.com/

186 Annelieke Rovers, Cortex #5 € 300,00 – www.anneliekerovers.com

187 Annelieke Rovers, Shell #3 € 150,00 – www.anneliekerovers.com

188 Birgit Schoenakker, Travel house, € 380,00 – www.alabirgitta.nl

189 Hanneke de Leeuw, Food for thought, € 55,00 – www.fabriquepublique.nl

190 Hanneke de Leeuw, Future History, € 60,00 – www.fabriquepublique.nl

191 Mariëlle van den Bergh, Blue Mountain, € 450,00 – www.mariellevandenbergh.eu

192 Elena Lupoiu, Thinking About Millars I, € 60,00 – elenalupoiu.com

193 Elena Lupoiu, Thinking About Millars II, € 60,00 – elenalupoiu.com

194 Caroline Teesing, remains20#12, € 450,00 – www.carolineteesing.com

 

195 Caroline Teesing, remains20#13, € 450,00 – www.carolineteesing.com